Jaunākās ziņas

Izbrauc testa braucienā ar Harley-Davidson un laimē neaizmirstamu 115. jubilejas ceļojumu uz Ameriku!

16 aprīlis 2018

Izbrauc testa braucienā ar Harley-Davidson un laimē neaizmirstamu 115. jubilejas ceļojumu uz Ameriku!

Izbrauc testa braucienā ar Harley-Davidson un laimē neaizmirstamu 115. jubilejas ceļojumu uz Ameriku!

  • Veic demo braucienu ar Harley-Davidson motociklu līdz 31. maijam, lai tiktu pie iespējas laimēt ceļojumu uz Ameriku 2 personām uz Harley-Davidson 115. jubilejas svinībām Milvokī pilsētā no 29. augusta līdz 8. septembrim
  • Balvā iekļauti lidojumi, 2500 eur kabatas nauda un naktsmītnes 5 naktīm
  • Harley-Davidson ar ko braukt ceļojuma laikā
  • Piedalīšanās izlozē ir pavisam vienkārši – tikai piesakies testa braucienam pie Harley-Davidson dīlera


Ar 9 pārsteidzošiem jauniem Softail modeļiem un nesen prezentētajiem jaunajiem 1200 un Forty-Eight Special Sportster modeļiem, nav bijis labāks laiks, lai veiktu testa braucienu ar Harley-Davidson. Ja iespēja izbraukt ar kādu no jaunajiem modeļiem nav pietiekoši, tad pastāv iespēja vinnēt pilnībā apmaksātu ceļojumu uz Harley-Davidson 115. jubilejas svinībām Milvaukē pilsētā ASV, kuras norisināsies no 29. augusta līdz 3. septembrim.

Nav svarīgi vai tā ir Tava pirmā pieredze Harley-Davidson seglos vai arī ja esi domājis par pārmaiņām kādu brīdi, piedalīšanās izlozē nav bijusi vēl vienkāršāka. Dodies uz https://freedomdays.harley-davidson.com/landing/ vai pie tuvākā Harley-Davidson dīlera un piesakies testa braucienam. Tu tiksi piereģistrēts izlozei ar iespēju laimēt balvu, kurā iekļauta kabatas nauda un Harley-Davidson motocikla izmantošana pasākuma laikā.

Harley-Davidson 115. jubilejas svinības Milvokī garantē neaizmirstamu pieredzi. Pasākums sāksies 29. augustā un norisināsies līdz 3. septembrim, iekļaujot sevi vairākus notikumus – pludmales sacīkstes, kalnā braukšanas sacensības un parāde caur Milvokī pilsētu. Kā arī iespēja apmeklēt Harley-Davidson muzeju, kurā apskatāmi motocikli no visām dekādēm no šiem 115 jubilejas gadiem.

Nekavējies, piesakies Harley-Davidson testa braucienam jau šodien. Kurš zin kur tas Tevi varētu aizvest?

Vairāk informācijas par Harley-Davidson 115. jubilejas svinībām Milvokī un detaļām par konkursu meklē www.harley-davidson.com

ATPAKAĻ UZ IEPRIEKŠĒJO LAPU