Jaunākās ziņas

HARLEY-DAVIDSON® PIEDĀVĀ SAPŅU DARBU!

04 marts 2015

HARLEY-DAVIDSON® PIEDĀVĀ SAPŅU DARBU!

HARLEY-DAVIDSON MEKLĒ: Kaislīgu moto braucēju, kas gatavs doties divu mēnešu ceļojumā pa Eiropu. Šī būs lieliska iespēja potenciālajam moto braucējam bagātināt savi pieredzi ar Street Glide™ motociklu un vēl papildus par to nopelnīt €25,000.

Šis ir darba piedāvājums kādam laimīgajam kandidātam veidot vēsturi Harley-Davidson "Discover More" projekta ietvaros, iespēja savu piedzīvojuma garu ielikt labākajā braucienā savā dzīvē.
Vasaras sākumā, vienam laimīgajam, būs iespēja plānot savu sapņu ceļojumu, kas vedīs cauri vairāk kā 20 Eiropas valstīm, meklējot labākos ceļus Eiropā un dalīties ar savu pieredzi sociālajos medijos un speciāli izstrādātā mājas lapā. Pēc pamatīgas ceļojuma plānošanas, kas ilgs vienu mēnesi, laimīgais braucējs, profesionāla filmēšanas grupa pavadībā, dosies divu mēnešu ceļojumā, lai iemūžinātu apbrīnojamu ceļošanas pieredzi.


Izklausās parāk labi, lai būtu patiesība?

Izvēlētais braucējs uzsāks savu ceļojumu 2015. gada maijā. Visi kandidāti tiek aicināti pieteikties šeit:

http://riderwanted.harley-davidson.com/

un katram jāargumentē, kāpēc tieši viņš/viņa ir jāizvēlas par šī aizraujošā ceļojuma braucēju! Pieteikumu jāiesniedz līdz 2015. gada 20. martam. Veiksmīgais braucējs tik izziņots 2015. gada aprīlī. Un brauciena plānošana var sākties.

Vairāk arī šeit:

http://ej.uz/HD_Riga_official

ATPAKAĻ UZ IEPRIEKŠĒJO LAPU