Jaunākās ziņas

Izmēģini jaunos Touring modeļus

29 maijs 2017

Izmēģini jaunos Touring modeļus

Vairāk jaudas. Vairāk komforta. Harley-Davidson® ir pārveidojis Touring, laižot klajā Milwaukee-Eight® dzinēju, devīto tā vēsturē, papildus tam, pavisam jauna priekšējā un aizmugurējā amortizācija jaunajiem Touring klases motocikliem.

Saglabājot klasisko izskatu - 45 grādu V-Twin cilindru leņķi, Milwaukee-Eight dzinējs sniedz līdz pat 11% lielāku jaudu nekā tā priekšgājēji. Tā četri vārsti uz vienu cilindru nodrošina par 50% vairāk ieplūdes un izplūdes kapacitāti. Milwaukee-Eight aprīkots ar balansējošo vārpstu, kas par 75% samazina vibrācijas, saglabājot klasiskā Harley® V-Twin dzinēja īpašības. Jaunā dzinēja dzesēšanas sistēma nodrošina braucēja un pasažiera komfortu. Neskatoties uz tā palielināto jaudu, jaunais Milwaukee-Eight dzinējs nodrošina degvielas ekonomiju, salīdzot ar iepriekšējiem modeļiem.

"Šie ir visjaudīgākie un viskomfortablākie Touring motocikli, ko Harley-Davidson jebkad piedāvājis," stāsta Scott Miller, produktu un attīstības stratēģijas viceprezidents. "Nekļūdīgs izskats, skaņa un izjūtas, ko sniedz Harley-Davidson motocikli ir pieaugušas ar šī gada uzlabojumiem. Izbrauciet un Jūs noteikti to sajutīsiet. Tāpēc mēs iesakam doties pie vietējā dīlera veikt testa braucienu."

Vai Tev ir nepieciešami vēl iemesli, lai to pārbaudītu pats uz savas ādas?

ATPAKAĻ UZ IEPRIEKŠĒJO LAPU