Harley-Davidson® Riga
K. Ulmaņa gatve 21, LV-1004 Rīga
Jaunākās ziņas

Jaunā 2015. gada Harley-Davidson motociklu līnija – vēl vairāk piemērota lielceļu iekarošanai.

MILWAUKEE (2014. gada 25.augusts) - Rushmore projekta ietekmē, jaunā Street 750 iznākšana un elektro projekta of Project LiveWire™ parādīšanās, Harley-Davidson vēljoprojām tura roku uz pulsa un iepazīstina ar jauno 2015. gada motociklu līniju. Apvienojot pasaules klases aerodinamiku, izcilu audio sistēmu un ergonomiku, Harley-Davidson paplašina savu daudzveidīgo piedāvājumu un sniedz braucējam iespēju izvēlēties sev labāko, lai iekarotu lielceļus.

"Plašais 2015. gada Harley-Davidson modeļu klāsts demonstrē mūsu klientiem tās plašās iespējas, ko spēj piedāvāt pasaules klases motociklu ražotājs, vadoties no klientu ieteikumiem" saka Matt Levatich, Harley-Davidson motociklu kompānijas menedžeris. "Mēs esam viens veselums kopā ar braucējiem visā pasaulē, un viss, kas ir mūsu spēkos, ir piedāvāt tādus motociklus, kādus sagaida mūsu klienti tieši no Harley-Davidson".

Klientu ieteiktās inovācijas 2015. gada modeļos:
Road Glide Special®
Road Glide Special ir aprīkots ar vējstiklu, kas pilnībā novērš braucēja galvas vibrēšanu, Dual Reflector Daymaker™ LED lukturiem, augstākās klases Boom! Box izklaides sistēmu, uzlabotu piekari, Reflex™ kombinēto bremžēšanu un ABS.

Street Glide® Special
Jaunais Harley-Davidson Street Glide Special ir pilnībā aprīkota Touring versija ar High Output Twin Cam 103™ dzinēju, Boom! Box 6.5GT izklaides sistēmu, "Batwing" aptecētāju, Dual Halogen lampām, lietajiem alumīnija diskiem un Reflex™ kombinētājām bremzēm, kas aprīkotas ar ABS.

Softail® modeļi
Softail modeļi aprīkoti ar jaunu, uzlabotu bremzēšanas sistēmu, kas par 40% samazina rokas piepūli bremzējot. Jaunās priekšējo bremžu komponentes iekļauj nekustīgus četru virzuļu fiksētus priekšējo bremžu suportus ar 34 un 32mm virzuļiem, lai samazinātu sākotnējo nobīdi, bremžu klučus ar augstu nodiluma pakāpi, jaunu cilindru ar augstu mehānisko attiecību un jaunu 300 mm priekšējo bremžu rotoru. Suporti un cilindru ir izmainīti, lai uzlabotu katra modeļa izskatu.

Ultra Limited Low motocikli
Harley-Davidson piedāvā ergonomiskos uzlabojumus - zemāks sēdekļa novietojums un augstāka uzticamība kruīzera klases motocikliem, kuri vēljoprojām saglabā "Rushmore" projekta aprīkojumu un klasisko Harley-Davidson stilu.

CVO Street Glide
Šis modelis lepojas ar jauno Boom! audio sistēmu, ko atbalsta 600 vatu straumēšanas spēks caur 4 priekšējām un aizmugurējiem skaļruņiem, kas sniedz koncertzāles cienīgu skaņu. Ekskluzivitāti šiem modeļiem piešķir unikālie zīmējumi un 4 krāsu opcija.

CVO Road Glide Ultra
Gluži kā izmērcēts hromā un ar "custom" krāsojumu, šis augstākās klases tūrisma motocikls piedāvā pasaules klases aerodinamiku, luksusa klases aprīkojumu un nepārspējamu Screamin’® Eagle Twin-Cooled™ Twin Cam 110™ dzinēja sniegumu.

2015. gada modeļiem tiek piedāvātas arī jaunas krāsu gammas - Custom colors Black Magic, Radioactive Green, Hard Candy Custom™, Cancun Blue Flake un Quicksilver Flake.