Harley-Davidson® Riga
K. Ulmaņa gatve 21, LV-1004 Rīga
Jaunākās ziņas

Harley-Davidson izaicina uz Demo braucienu sacensībām.

Oksforda (2015. gada 2. Septembris) – 2016. gadā, Harley-Davidson palielinot savas līderpozīcijas, turpina uzlabot Dark Custom sērijas motociklus. Ir uzlabota to darbība un dizains visā diapazonā. Šajā kontekstā tiek piedāvāts jauns, aizraujošs konkurss.

Piesakies, atnāc un izmēģini kādu no Dark Custom sērijas motocikliem un laimē braucienu uz ASV – Harley-Davidson dzimteni, kur Tev būs iespēja radīt savu Dark Custom motociklu, ko radījis Harley-Davidson Senior Industrial dizaineris – Dais Nagao.

Uzvarētājam būs iespēja izvēlēties jebkuru no Dark Custom sērijas motocikliem un ar Nagao palīdzību radīt savu sapņu motociklu. Kad šī motocikla dizains būs izstrādāts , tas tiks uzbūvēts pie vietējā dīlera.

Ceļojums iekļauj arī VIP ceļojumu uz Harley-Davidson pilsētu Milvoki, kur uzvarētājam būs iespēja apmeklēt Harley-Davidson muzeju, apmaksātas ieeja biļetes uz vietējiem sporta un mūzikas pasākumiem.

Bet ar šo viss nebeidzas. Vēl uzvarētājam būs iespēja apmeklēt Kaliforniju. Šeit tiks piedāvāta ekskluzīva iespēja izmantot Dark Custom motociklu un izbraukt LA Custom Culture tūri vietējā gida pavadībā, sērfošanas stundas un ieejas biļetes uz pasākumiem.

Lai iemūžinātu un dalītos ar šo neaizmirstamo pieredzi, Harley-Davidson piedāvās uzvarētājam fotokameru. Kā arī pārlidojumi, restorānu rezervācijas un apģērbi no Harley-Davidson® Black Label kolekcijas - viss iekļauts balvā.

Lai piedalītos konkursā, braucējam tikai jāpiereģistrē testa brauciens pie vietējā dīlera ar kādu no Harley-Davidson’s Dark™ Custom motociklu - Street® 750, Iron 883™, Forty-Eight®, Street Bob®, Street Bob® Special un Fat Bob® modeļiem. Meklē šeit www.h-d.com/testride tuvāko dīleri un reģistrē savu testa braucienu.