Harley-Davidson® Riga
K. Ulmaņa gatve 21, LV-1004 Rīga
Jaunākās ziņas

Ir noteikts Harley-Davidson projekta “Discover More” 2016. gada uzvarētājs - Mihails Roždestvenskis no Latvijas!

Jau trešo gadu pēc kārtas norisinās Harley-Davidson projekts “Discover More”. Šī projekta mērķis ir veicināt moto braucējus atklāt arvien jaunus ceļojumu maršrutus ar Harley-Davidson tūrisma motocikliem. “Pagājušā gada “Discover More” projekta uzvarētājs Luis Castilla iedvesmoja ļoti daudzus moto braucējus doties tālākos ceļojumos un tieši ar Touring tipa motocikliem” saka Harley-Davidson EMEA mārketinga direktors Mike Johnstone.

“Discover More 2016” projekts ir veidots tā, lai diviem moto braucējiem sniegtu iespēju laimēt pieredzes braucienu ar Harley-Davidson Touring motocikla modeļiem jebkurā pasaules malā. Šogad mēs vēlamies, lai braucēji izvēlas savu galamērķi paši.” Konkursam pavisam pieteicās 1316 dalībnieki no Čehijas, Ungārijas, Slovākijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Galvenais uzdevums bija atnākt pie Harley-Davidson oficiālā dīlera, veikt testa braucienu un pāris vārdos aprakstīt savu sapņu ceļojumu. Šo uzdevumu veica 482 konkursa dalībnieki. Šogad uzvarēja Latvijas pārstāvis – Mihails Roždestvenskis

Uzvarētājs ar līdzbraucēju, šajā vasarā varēs doties 2 nedēļu ceļojumāar jebkuru Harley-Davidson tūrisma motociklu un ne nieka nebēdāt par tēriņiem, jo papildus tiek piešķirti 5000 EUR kabatas nauda un Go Pro kamera sava lieliskā ceļojuma iemūžināšanai.

„Mēs ceram, ka Discover More 2016 uzvarētājs kopā ar kompanjonu izbaudīs sapņu braucienu un iedvesmos citus viņiempievienoties un iegūt iespēju izjust brīvību tā, kā to izprot Harley-Davidson. Degam nepacietībā uzzināt, kuru maršrutu izvēlēsies uzvarētājs un, kur savu sapņu braucienu izdzīvos: Eiropas ceļos, ASV vai Taizemē, kas aizvedīs tos patiesā piedzīvojumā,“ pauž Martin Hermansky, Harley-Davidson cetrālas un Austrumeiropas nodaļas vadītājs.