Harley-Davidson® Riga
K. Ulmaņa gatve 21, LV-1004 Rīga
Jaunākās ziņas

JAUNAIS HARLEY- DAVIDSON SPORT GLIDE – ŽIPERA UN GARGABALANIEKA SAKAUSĒJUMS

  • Jaunākais papildinājums Harley-Davidson Softail®  modeļu klāstā

  • Jauna 43 mm apgrieztā tipa dakša plus attālinātas vadības aizmugurējo atsperu hidrauliska priekšspriegojuma iespēja

  • Aprīkots ar Milwaukee-Eight 107 V-Twin dzinēju

  • Viegli demontējams aptecētājs un bagāžas somas

  • Led gaismas un elektroniska kruīza kontrole

Jaunais Harley-Davidson® Sport Glide™   , no rūpnīcas pakots agresīva krūzera izpildījumā, prot meistarīgi aši pārvērsties, viegli noņemot aptecētāju un bagāžas somas, ideāli piemērojoties kā ikdiena braucieniem tā garākiem pārbraucieniem un ceļojumiem. Universālais Sport Glide stilīgi slīd pa  pilsētas ielām un ir allaž gatavs īsākiem vai garākiem nedēļas nogales izbraucieniem.

Šis ir devītais uz jaunās Harley-Davidson Softail® platformas būvētais modelis un jaunākais no kompānijas iecerētās 100 augsta snieguma motociklu sērijas, kas pilnā apjomā tiks prezentēta 2027. gadā. Sport Glide apburoši apvieno tehnoloģijas un stilu.

Sport Glide pamatā ir jaunā - pastiprinātā un vieglā Softail šasija, kas nodrošina lielisku vadāmību un spriganumu. Milwaukee-Eight 107 V-Twin piedziņa izverd milzu griezes momentu neatkārtojamam uzrāvienam un apdzīšanas paātrinājumam.

The Sport Glide būs pieejams trīs krāsās:  Vivid Black, Twisted Cherry and Silver Fortune

64831083014cd359b53a52b01b5d7725_9e567713400f25bb.jpg

Dave Latz, Harley-Davidson vecākais produktu plānošanas vadītājs:“Sport Glide piedāvā jaunās Softail platformas aizraujošo dinamiku apvienotu ar detaļām, kas nepieciešamas gan ikdienas braucieniem, gan tālākiem izbraucieniem. Rūpnīcas dizaina piedāvājums iezīmē modernu izpildījumu un mūsdienīgu stilu.”

Brad Richards, Harley-Davidson stila un dizaina viceprezidents:“Sport Glide parāda Harley-Davidson dizaina plašo ietekmi ļoti mūsdienīgā veidā. Jaunais aptecētājs, piemēram, ietekmējies no ikoniskā Harley tūringa modeļu sikspārņa spārnu veida aptecētāja, lai gan apcirpts, radot daudz kompaktāku un sportiskāku formu. Mantis riteņi ir pirmie virziena riteņi, ko saražojusi Harely – Davdson rūpnīca. Spieķi stiepjas no rumbas uz disku, radot kustības sajūtu pat tad, kad Sport Glide stāv mierā. Kustības sajūtu pastiprina aptecētāja un bagāžas somu forma un pat slīpā griezuma izpūtēju gali”

Sport Glide aptecētājs pasargā braucēju no vēja krūšu līmenī , galvas zonu atstājot svaiga gaisa plūsmā. Tas stiprinās pie dakšas ar ātri atsprādzējamiem ākiem, atvieglojot uzstādīšanu un noņemšanu. Braucēji, kas vēlas vairāk piesegties no vēja var izvēlēties 5,5 collu viegli tonētu stiklu standarta 1,5 collu stikla vietā. Paaugstinātais stikls pieejams Harley- Davidson oriģinālo aksesuāru klāstā.

Jaunās cietās( aizslēdzamās) bagāžas somas izpildītas austeres čaulas formā. Tās ir viegli lietojamas un attaisāmas ar vienu roku, braucējam sēžot uz motocikla, somas vāka amortizators nodrošina līganu atvēršanu. Somas var demontēt dažu sekunžu laikā, izmantojot ātrās noņemšanas mehānismu somas iekšienē. Pāri paliek vien grūti pamanāmi montāžas punkti. Somas ietilpība ir 25,5l.

Papildu bagāžas iespējas ir risināmas ar pasažiera muguras balsta aksesuāru, bagāžas reliņiem vai Tour-Pak bagāžas rāmi., kur katrs no tiem aprīkots ar  jauno HoldFast™ noņemamo fiksatoru sistēmu, kas speciāli veidota Softail platformai. Tieši tā pat kā Sport Glide aptecētājs un somas HoldFast aksesuāri ir  pievienojami un noņemami dažu sekunžu laikā, atgriežot mocim tam piemītošo krūzera formu.

Platais, ērtais sēdeklis un priekšējā novietojuma kāju balsti un pārslēgi sekmē vadītāja ērtu sēdes pozīciju, kas veidota plašam izmēru klāstam. Sēdeķļa augstums ir tikai 652,7mm. Priekšējai LED lampai ir  LED oreols; aizmugurē košs LED lukturis (un aizmugurējie indikatori arī ir LED). USB ligzda, bezatslēgu aizdedze un Harley-Davidson Smart Security sistēma ir standarta aprīkojumā.

Jaunā 43 mm apgrieztā tipa  stingrā dakša aprīkota ar viena kārtridža amortizācijas sistēmu precīzai vadāmībai, stabilitātei un pārliecinošai bremžēšanai, ko uzlabo standartaprīkojuma ABS. Sport Glide ripo ar jaunajiem Mantis lietā alumīnija diskiem – 18 collas priekšā un 16 collas aizmugurē, kas apauti ar Michelin Scorcher 31 riepām.

Sport Glide  aprīkots ar centrālā amortizatora aizmugurējo piekares sistēmu, kas tiek pielietota visiem jaunajiem Softail modeļiem. Atsperes hidrauliskais priekšspriegojums regulējams attālināti, izmantojot pogu zem labā sānu pārsega. Ir tik viegli pielāgot piekari kravai un pasažierim, nodrošinot optimālu amortizāciju un stūrēšanas ģeometriju!

Melnais Milwaukee-Eight 107 dzinējs paceļ jaunā līmenī   Harley-Davidson Big Twin krūzeru  veiktspēju un izsmalcinātību. Dubultie balansētāji ir izveidoti tā, lai novāktu vibrāciju tukšgaitā, tomēr ļaujot braucējam izjust dzinējam raksturu ātrumā. Motors ir fiksēti montēts rāmī, kas padara šasiju stingrāku un ļauj braucējam daudz labāk izjust motoru.

Pareiza eļļas dzesēšana  kārstākajos galvas punktos uzlabo braucēja un pasažiera komforta līmeni. 2-1 tipa izpūtējs ar slīpo galu un melno trokšņu slāpētāju piešķir motociklam sportisku skatu un uzlabo klīrensu pagriezienos.  Elektroniskā droseles vadība iespējo kruīza kontroli.

Braucēji, kuri alkst pēc vēl spēcīgāka Milwaukee-Eight snieguma savam Sport Glide var griezties pie Harley-Davidson oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirgotāja pēc Screamin’ Eagle Performance Stage uzlabojumiem: no 1.līmeņa Street Cannon trokšņu slāpētāja un uzlabotas degvielas padeves sistēmas līdz 4. Līmeņa 114 in3 motoram un pārākajai jaudai.

060c03ea612031b00009a1931e3963ce_bad79e48a54483fd.jpg