Harley-Davidson® Riga
K. Ulmaņa gatve 21, LV-1004 Rīga
Jaunākās ziņas

Ceļojumu pieredze, ko sniedz HARLEY-DAVIDSON ELECTRA® GLIDE STANDARD un tā MILWAUKEE-EIGHT™ dzinējs

Radīts priekš tradicionālā tūrisma motocikla pircēja, Electra Glide® Standard ir paredzēts braucējam, kurš, dodoties izbraucienā, meklē atelpu no ikdienas un dienas trokšņa. Šis motocikls nodrošina vienkāršu un dabisku brauciena baudījumu - tas ir atslēgas elements, kas iekļauts Electra Glide® Standard dizainā un konstrukcijā.

Electra Glide® Standard pamatkomplektācijā ir Harley-Davidson stila pamatelementi, tādi kā:

  • ikoniskais aizmugures dubļusargs,
  • hromēti rotājumi,
  • standarta sānu somas,
  • vieglmetāla alumīnija diski. 

Hroma elementi rotā motocikla uzskatāmākās daļas, ko papildina pulēti dzinēja elementi, kombinācijā ar melna krāsojuma daļām – tradicionālo elementu savienojums ar modernajiem dizaina novirzieniem.

Lai izpaustu Electra Standard uzsvērto būtību, mēs pievērsāmies vienkāršiem un mūžīgiem, laika gaitā pārbaudītiem Harley-Davidson ceļojumu motociklu līnijas pamatiem. Galvenie dizaina elementi, piemēram, tiek hromēti un papildināti ar melni krāsotām detaļām.” sacīja Harley-Davidson viceprezidents stilistikā un dizainā Breds Ričards. “Vārstu, sajūga un vārpstu vāki ir hromēti, lai izceltu Milwaukee-Eight® 107 dzinēja veida formu. Turklāt tas pievieno nostalģijas devu, kas ved atpakaļ uz pirmo Electra Glide paaudzi.

Lai nodrošinātu nepieradinātu ceļojuma motociklu pieredzi bez kompromisiem, Electra Glide® Standard piedāvā visas jaunākās Harley-Davidson Touring līnijas vadības tehnoloģijas:

  • elektroniskā kruizkontrole,
  • ar roku regulējami emulsijtehnoloģiju aizmugurējie amortizatori,
  • 49mm priekšējā dakša ar duālas darbības amortizatoru vārstiem,
  • Reflex Linked Brembo bremzes, tai skaitā arī pieejamas ar ABS.

Multimediju un informatīvā sistēma ir ar uzlabotu pieskārien-vadību ļauj motocikla vadītājam vairāk koncentrēties uz ceļu un motocikla vadīšanu.

Centrālais elements, kas nodrošina lielisku ceļojumu pieredzi un ir Electra Glide® Standard būtiskākā sastāvdaļa, ir Milwaukee Eight® 107 dzinējs, kas veidots nogludinātā, modernā stilā, vienlaikus respektējot iepriekšējo Harley-Davidson lielo dzinēju tradīcijas.

Electra Glide® Standard ar Milwaukee Eight® dzinēju nodrošina veiktspēju un braukšanas priekšrocības, ko patērētāji visā pasaulē gaida un novērtē, pateicoties motocikla ātrai droseles reakcijai, lielajai jaudai un ikoniskajai divcilindru dzinēja skaņai. 

Electra Glide® Standard pamatkomplektācijā tiek piedāvāts melnā spīdīgā krasā.