Braukšanas pamati

Braukšanas pamati

Lai kāds būtu jūsu ceļojums, Harley-Davidson speciāli izstrādātais apģērbs būs piemērotākais jebkuros laika apstākļos, lai sniegtu vislielāko komfortu, sasniedzot galamērķi. Apģērbu kolekcijas ir radītas domājot par braucēju drošību un ērtībām. Piedāvājam plašā klāstā:

ĶIVERES

Ķivere ir obligāta un svarīgākā drošības aprīkojuma sastāvdaļa. Statistika rāda, ka pareizi izvēlēta un uzlikta ķivere ievērojami samazina nāvējošu un citu galvas traumu biežumu.

Ķivere ir svarīgākā drošības aprīkojuma sastāvdaļa. Statistika rāda, ka pareizi pielāgota un uzlikta ķivere ievērojami samazina nāvējošu galvas traumu biežumu, tāpēc ir svarīgi, lai jums būtu īstā ķivere.

ĀDAS IZSTRĀDĀJUMI

Harley-Davidson ādas izstrādājumi ir speciāli radīti gan braukšanai ar motociklu, gan nēsāšanai ikdienā. Piedāvājumā sākot no klasiskajām un modernajām kolekcijām, līdz pat “vintage” stila kolekcijām.

Šie augstas kvalitātes ādas apģērbi tiek izstrādāti pēc modernākajām tehnoloģijām un nodrošina to efektivitāti visu valkāšanas laiku. Tie ir praktiski nenonovalkājami.

Ienāciet veikalā, lai uzzinātu vairāk.

BRĪVĀ LAIKA APĢĒRBS

Tā kā labs izskats ir nepieciešams gan uz motocikla, gan nokāpjot no motocikla, Harley-Davidson ir radījis plašu brīvā laika apģērbu klāstu, kas ideāli piemērots kā apakšējais slānis zem ādas apģērbu izstrādājumiem.

Pateicoties jaunāko tehnoloģiju izmantošanai, apģērbu auduma materiāls palīdz regulēt ķermeņa temperatūru, uzturot vēsuma, sausuma un svaiguma sajūtu visas dienas garumā. Izskaties labi un jūties labi!

DROŠAS BRAUKŠANAS AKSESUĀRI

Lietus apģērbs, termo apģērbs, atstarojošās vestes un apģērbā iestrādāti atstarojoši elementi – šie aksesuāri ir nepieciešami drošam braucienam jebkuros laika apstākļos.

Šo apģērbu izstrādē ir izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai radītu visu drošam braucienam.